Як знайти роботу: правила і винятки icon

Як знайти роботу: правила і виняткиНазваЯк знайти роботу: правила і винятки
Дата конвертації29.06.2015
Розмір32.82 Kb.
ТипДокументи
скачать >>>

Як знайти роботу: правила і винятки

Всі знають, що існують певні правила, яких необхідно дотримуватися для влаштування на роботу, але не всі враховують те, що існують і винятки з цих правил, які також застосовуються при влаштуванні на роботу. Іноді саме розумні виключення допомагають успішно влаштуватися на роботу.

Правило № 1: Резюме необхідно вмістити на одній сторінці

Виняток з правила: Це правило актуальне лише для тих, хто тільки починає свою кар'єру і має досвід роботи, що не перевищує пару років. Для кандидатів, чий трудовий стаж становить п'ять років і більше, одного листа для згадування всіх своїх досягнень буде явно недостатньо. У такому випадку дозволено використовувати додатковий аркуш для опису свого послужного списку та обов'язків.

Правило № 2: Немає сенсу намагатися влаштуватися в компанію, яка не веде набір нових співробітників

Виняток з правила: Якщо Ви мрієте влаштуватися на роботу в компанію X, яка в даний момент не розміщує оголошення про вакансії, не буде ні чого поганого в тому, якщо Ви просто поговорите з кимось, хто зможе забезпечити Вас додатковою інформацією про компанію. Таким чином, Ви збудуєте систему взаємин і цілком можливо, дізнаєтеся про перспективи роботи в цій організації.

Правило № 3: Уникайте вигадливо оформлених резюме

Виняток з правила: Загальне правило говорить, що роботодавцю слід надсилати виключно просте, не перенасичене зайвими деталями і прикрасами резюме. У той же час, якщо Ви претендуєте на творчу посаду, наприклад дизайнера, графіка, або оформлювача, Вам захочеться послати резюме, яке виділить вас на тлі безлічі інших претендентів. У цьому плані непоганою ідеєю стане оформлення резюме в стилі корпоративного інтернет-сайту або професійної презентації.

Правило № 4: Не претендуйте на вакансію, якщо у Вас немає досвіду роботи на цій посаді

Виняток з правила: Очевидно, що наймач зацікавлений у працівнику, який вже має певні навички та досвід, отримав відповідну освіту і знає, що потрібно робити, щоб виконати поставлені завдання. Однак, він також зацікавлений, щоб співробітник добре вписався в компанію і в колектив. Згідно з дослідженнями, 46% керівників, приймаючи рішення про наймання, покладаються на внутрішній інстинкт, а не на послужний список здобувача.

Хороший роботодавець знає, що навчити виконувати ту чи іншу роботу не є нездійсненним завданням. Тому Ваші особисті якості і здатність бути членом команди можуть бути перевагою перед іншими, більш досвідченими претендентами.

Правило № 5: Заздалегідь підготуйте власну презентацію, щоб краще "продати" себе наймачеві

Виняток з правила: Коли на співбесіді Вам пропонують: "А тепер розкажіть трохи про себе", більшість шукачів видає стандартний 30-секундний монолог, який вони повторюють з точністю до слова на кожній співбесіді. І справа навіть не в тому, що Ваша промова може здатися завченим текстом в стилі "аби відчепилися"! У Вас самого не повинно виникати бажання говорити про себе щоразу одне і теж!

Замість цього подумайте про людину, яка Вас інтерв'ює і про роботу, яку Ви маєте намір отримати. Якщо Ви розмовляєте з менеджером з продажу, говоріть йому про Ваш ентузіазм, енергетику, драйв і здатність знаходити точки дотику з людьми.

Якщо ж Ваш співрозмовник – співробітник служби з підбору персоналу, зробіть акцент на Ваших видатних здібностях працювати в команді.

Правило № 6: Ніколи не висловлюйтесь негативно про свого попереднього роботодавця

Виняток з правила: Відповідно до загальноприйнятих правил, під час співбесіди прийнято позитивно відгукуватися про Ваше попереднє місце роботи. Однак існує ряд обставин, які дозволяють порушити це правило. Якщо Ваш негативний відгук має фактичні докази і є однією з причин, через які Ви прийняли рішення змінити роботу, Ви можете розповісти про нього менеджеру по роботі з персоналом.

Наприклад, якщо Ваш колишній керівник постійно втручався у Ваші справи, тоді буде доречно сказати, що Ви прийняли рішення залишити роботу через те, що Ваш бос намагався все робити за Вас, і Вам би хотілося працювати під керівництвом людини, яка більше довіряє своїм співробітникам. Таким чином, описуючи свій негативний попередній досвід, Ви перетворюєте його в позитивні очікування від нового місця роботи.

Правило № 7: Ніколи не допускайте помилок в резюме

Виняток із правил: Овва! А ось тут ніяких винятків немає. Ви можете порушити деякі правила при складанні резюме, але наявність граматичних помилок абсолютно неприпустима. Відповідно до результатів досліджень, 84% керівників, зустрівши в резюме одну або дві помилки, втрачають інтерес до претендента, а для 47% опитаних керівників буде достатньо і єдиною помилки.

Порушуючи встановлені правила, проявляйте обережність, але будьте впевненими в собі, і тоді, можливо, це стане Вашим пропуском до роботи вашої мрії.

Успіхів!

Використані матеріали: rabota.100sposobov.ru.Схожі:

Як знайти роботу: правила і винятки iconЯк знайти роботу на літо?
...
Як знайти роботу: правила і винятки iconСекрети ефективного пошуку роботи
Знайти нову цікаву і добре оплачувану роботу на якомусь етапі важливо для кожного з нас. Так виходить, що в нинішній неспокійний...
Як знайти роботу: правила і винятки iconПравила безпеки під час проведення навчально-виховного процесу в кабінетах (лабораторіях) фізики та хімії загальноосвітніх навчальних закладів І. Загальні положення
Ці Правила встановлюють вимоги безпеки під час проведення занять у кабінетах (лабораторіях) фізики та хімії загальноосвітніх навчальних...
Як знайти роботу: правила і винятки icon«Математичне моделювання соціально-економічних процесів»
Знайти коефіцієнт коваріації між змінними х і у і дисперсію величини х у відповідь записати їхню суму
Як знайти роботу: правила і винятки icon1. Задано два вектори компонентами у декартовій ортогональній системі
Тут – просторові координати матеріальної точки. Знайти вектор прискорення. У відповідь записати номер правильного
Як знайти роботу: правила і винятки iconТипові тестові завдання з курсу тімс 1
Знайти ймовірність того, що в результаті чотирьох незалежних спроб випадкова змінна ξ рівно три рази прийме значення з проміжку (0,25;...
Як знайти роботу: правила і винятки iconЗвіт про науково-дослідну роботу (тема), що виконується на кафедрі (назва кафедри) у межах робочого часу викладача Керівник ндр І.І. Іванов 201 Рукопис завершено 201 р
Вимоги щодо оформлення звіту про науково-дослідну роботу, що виконується на кафедрі у межах робочого часу викладача
Як знайти роботу: правила і винятки icon1. Для матриці знайти число Фробеніуса. 2
Варіанти відповідей : 1 тільки а; 2 тільки б; 3 тільки в; 4 принаймні дві матриці. Вкажіть номер правильної відповіді
Як знайти роботу: правила і винятки iconОфіційного опонента на дисертаційну роботу Строкова Євгена Михайловича
К 45. 052. 02 Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського
Як знайти роботу: правила і винятки icon6. Правила ведення й оформлення щоденника
Якщо студент проходить практику за межами м. Львова, щоденник є також посвідченням про відрядження студента, що підтверджує тривалість...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©meta.coolreferat.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи